Podaruj piękne wspomnienia!

Wybierz sesję dla siebie lub dla kogoś bliskiego

Sesje ślubne
Sesja poślubna to konieczna pamiątka z tego wielkiego wydarzenia! To zaszczyt móc towarzyszyć świeżo zaślubionym Zakochanym i chwytać emocje.
Wedding sessions
Sesje wizerunkowe
Zapytajcie rekruterów, a opowiedzą Wam historie nie z tego świata dotyczące zdjęć w CV. Dobre zdjęcie w CV, na LinkedIn czy na Facebooku to naprawdę podstawa.
Business sessions
Sesje portretowe
Każdy człowiek ma w sobie piękno. To jest dar, który należy czasem tylko odkryć. Fotografia to doskonałe narzędzie, aby się o tym przekonać.
Portrait sessions
Sesje sensualne / buduarowe
Zasługujesz na to. Aby poznać siebie inną albo - poznać inną część siebie. PAby popatrzeć na siebie w inny sposób. Aby zobaczyć, jak patrzy na Ciebie inna kobieta. Z zachwytem, z delikatnością, odkrywając w Tobie subtelność i wrażliwość a czasem także kobiecą drapieżność i uwodzicielskość. Ty decydujesz. A ja Tobie pomagam :)
Sensual / boudoir sessions
Sesje ciążowe
Ostatnie chwile ciąży to czas zdecydowanie warty uchwycenia na zawsze... Tych kilka sesji zdjęciowych było dla mnie pięknym wyzwaniem. 100% kobiecości, 100% męskości, oczekiwanie - niesamowite jest być tak blisko tego cudu!
Pregnancy session
Sesje rodzinne
Magiczne chwile spędzone razem, uchwycone obiektywem aparatu, to wspaniała pamiątka - do albumu, na ścianę, na prezent dla Dziadków czy na wspólnie układane puzzle.
Family sessions
Reportaż z Chrztu Świętego
Ten wielki dzień warto jest zatrzymania na zawsze w pamięci. W reportażu z Chrztu najważniejsze są dla mnie emocje Rodziny związane z przyjęciem nowego Chrześcijanina do wspólnoty Kościoła. Razem przeżyjmy te chwile!
Baptism reportage
Sesja w stadninie
Kto raz spojrzał w oczy tego pięknego zwierzęcia, pogłaskał je po szyi, poczuł pod sobą stworzenie, z którym trzeba wejść w pełną harmonię, ten wie, co to znaczy pasja jeździectwa... Ale żeby mieć piękną sesję z koniem, nie trzeba wcale umieć jeździć!
Session with horses
Sesja w żłobku / przedszkolu
Zapraszam Dzieci na wyjątkową fotograficzną przygodę! U mnie nie ma przebieranek, a sceneria utrzymana jest w naturalnym stylu. Dla mnie Dzieci są wspaniałe same w sobie, nie potrzebują dodatkowych upiększaczy!
Kindergarten / Preschool photo session
Do góry | Back to Top